Loading icon

Linie lotnicze obsługujące bezpośrednie loty między Paryżem a Dubajem

Paryż -> bezpośrednie loty do Dubaju

Bezpośrednie loty między Paryżem a Dubajem są obsługiwane przez wiele linii lotniczych. Należą do nich Air France, Ryanair, Cathay Pacific, Air Transat, Air Canada i Turkish Airlines.

Air France

Airfrance

Air France to flagowy przewoźnik Francji. Obsługuje loty do ponad 200 miejsc na całym świecie. Linia lotnicza została nagrodzona kilkoma prestiżowymi nagrodami.

Linie Air France znane są z zaangażowania w ochronę zdrowia swoich pasażerów. Air France stosuje innowacyjne rozwiązania oszczędzające paliwo. Zobowiązują się do 50% redukcji emisji CO2 na pasażerokilometr do roku 2030.

Air France dysponuje rozległą siatką lotów do popularnych miejsc w Europie. Ponadto posiada ogromną sieć lotów we Francji.

Dla tych, którzy chcą podróżować na Bliski Wschód, Air France oferuje najlepsze bezpośrednie loty do Dubaju. Położony w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Dubaj jest bardzo popularnym celem podróży.

Czas lotu z Paryża do Dubaju wynosi około 6 godzin i 45 minut. Na trasie dostępnych jest do 14 lotów tygodniowo. W zależności od linii lotniczej i lotniska czas lotu może się różnić.

W ramach programu Horyzont 2030 Air France inwestuje w samoloty nowej generacji. Należą do nich B787-9 Dreamliner. Samolot będzie oferował trzy klasy podróży: Economy, Premium Economy i First.

Air France jest członkiem sojuszu linii lotniczych SkyTeam. Otrzymali nagrodę „Najlepsza rozrywka w Europie” za jakość rozrywki podczas lotów długodystansowych.

Transport lotniczy

Air Transat to kanadyjska linia lotnicza z siedzibą w Montrealu. Oferuje loty do wielu popularnych miejsc na całym świecie, w tym na Karaiby i Amerykę Południową. Ponadto lata do Europy.

Linia lotnicza przewozi rocznie prawie 4,5 miliona pasażerów. Air Transat oferuje różnorodne oferty specjalne dla podróżnych szukających wyjątkowego miejsca docelowego. Podróżni w Stanach Zjednoczonych mają do dyspozycji szeroki wybór niedrogich i wygodnych lotów.

Air Transat posiada flotę samolotów, które są stale aktualizowane. Samoloty te obejmują rodzinę samolotów Airbus A321neo. Każdy samolot ma 12 miejsc w klasie biznes i 18 w klasie ekonomicznej. Ponadto samoloty wyposażone są w porty USB i większe 10,1-calowe ekrany. Technologia ta pomaga liniom lotniczym zmniejszyć zużycie paliwa o 15%.

Air Transat oferuje również specjalną klasę „Club” z doświadczeniem podobnym do klasy biznes. Fotele klasy klubowej są nieco większe niż fotele klasy ekonomicznej i oferują 33-38 cali miejsca na nogi. Podczas każdego lotu dostępne są dwa gorące posiłki, w tym lokalne menu dla smakoszy.

Chociaż większość tras Air Transat to trasy europejskie, Air Transat oferuje kilka lotów krajowych. Na przykład oferuje loty do Toronto i Los Angeles ze swojej bazy w Montrealu.

Tureckie Linie Lotnicze

Jeśli planujesz podróż z Paryża do Dubaju, być może zainteresuje Cię rezerwacja w Turkish Airlines. Ta linia lotnicza codziennie lata między dwoma miastami.

Turkish Airlines jest członkiem sieci Star Alliance i ma 308 miejsc na świecie. Oferuje komfortowe loty. Możesz także skorzystać z usługi Stopover. Usługa zapewnia bezpłatne zakwaterowanie i zwiedzanie dla pasażerów z przesiadkami powyżej 20 godzin.

Stambuł to kulturalna stolica Turcji. Z historią ponad 2000 lat, to miasto ma bogate dziedzictwo, które jest widoczne w różnych konstrukcjach pomnikowych. Od starożytnych ruin po nowoczesną urbanizację, Stambuł to miejsce, które z pewnością Cię oczaruje.

Ponadto Turkish Airlines oferuje różne opcje międzylądowania w Stambule. Możesz wybrać między portem lotniczym Stambuł Sabiha Gokcen (SAW) lub portem lotniczym Stambuł (IST). Oba lotniska znajdują się po stronie europejskiej.

W sumie Turkish Airlines obsługuje 45 lotów tygodniowo do Paryża. Wśród wielu lotnisk w mieście lotnisko Charlesa de Gaulle'a znajduje się w północnej części miasta. W mieście znajdują się również międzynarodowe lotnisko Orly i lotnisko Beauvais Tille.

Stambuł to jedno z najbardziej kosmopolitycznych miast na świecie. Miasto przez wieki było ośrodkiem wielu kultur i cywilizacji. W rezultacie stało się ulubionym celem podróży wielu podróżników.

Cathay Pacific

Cathay Pacific

Cathay Pacific Airways obsługuje bezpośrednie loty między Paryżem a Dubajem. Linia lotnicza ma swoją siedzibę główną w Hong Kongu. Posiada szeroką flotę samolotów, w tym Airbus A350-900 i Airbus A330-300.

Cathay Pacific ma wiele miejsc docelowych, w tym główne miasta w Stanach Zjednoczonych i regionie Azji i Pacyfiku. Linia lotnicza jest również członkiem sojuszu OneWorld. W związku z tym pasażerowie mogą wykorzystywać swoje mile do opłacania podróży i pobytów w hotelach w innych lokalizacjach.

Linie lotnicze zapewniają szeroki wybór posiłków i napojów. Od dań lokalnych po dania międzynarodowe — te dania są inspirowane kuchnią azjatycką.

Firma ma również klasę biznesową z rozkładanymi fotelami dla maksymalnej prywatności. W nocy siedzenia zamieniają się w całkowicie płaskie łóżka.

Pasażerowie klasy biznes mają dostęp do dedykowanych stanowisk na lotniskach i światowej klasy poczekalni biznesowych. Mają też pierwszeństwo wejścia na pokład i odprawy.

Aby zarezerwować loty Cathay Pacific, odwiedź witrynę linii lotniczej i wybierz żądane miejsce docelowe. Wybierz typ biletu, metodę płatności oraz datę i godzinę lotu.

Możesz również sprawdzić status nadchodzącego lotu, wprowadzając numer lotu oraz daty odlotu i przylotu. Następnie kliknij „sprawdź status”. Spowoduje to wyświetlenie godziny i daty lotu, a także czasu trwania.

Ryanair

Ryanair

Ryanair to jedna z największych linii lotniczych w Europie, obsługująca ponad 200 tras w 28 krajach. Linia lotnicza koncentruje się przede wszystkim na tanich lotach, choć oferuje również podstawowe usługi, takie jak miejsca siedzące i bagaż.

Jego głównym hubem jest Londyn Stansted, ale lata ze 180 lotnisk w 28 krajach europejskich. Obecnie codziennie obsługuje prawie 1600 lotów.

Jednym z największych powodów jego sukcesu są niskie ceny. W rzeczywistości średnia cena biletu na lot Ryanair jest niewiarygodnie niska.

Należy jednak pamiętać, że linia lotnicza słynie z kontrowersyjnych reklam. Niektóre z jego reklam dotyczą kontrowersyjnych kwestii, takich jak opłaty za toalety i bilety stojące. Mimo to firma działa profesjonalnie.

Kolejna kontrowersyjna kwestia dotyczy zasad dotyczących miejsc. Pasażerom, którzy odmawiają zapłaty za miejsce, przydzielane są miejsca losowo.

Zazwyczaj te miejsca są nieco droższe, ale firma stara się to zmienić. Oferują bezpłatne miejsca w klasie ekonomicznej i biznesowej oraz ograniczoną liczbę miejsc w klasie ekonomicznej premium.

Ryanair niedawno nawiązał współpracę z Maderą, portugalską wyspą. To da linii lotniczej znaczny impuls do rozwoju rynków turystycznych. Baza na Maderze zostanie otwarta latem 2022 r.