Loading icon

Japonya gezisi

Japonya gezisi

Seyahat için başka bir ülke seçerken Japonya'ya dikkat etmelisiniz. Sadece sonbahar ve ilkbaharda güzel değil, aynı zamanda kesinlikle temiz. Hemen hemen her Japon temiz kalmaya çalışır ve asla sokağa çöp atmaz, bunun için özel tankları vardır, bunlar daha sonra işçiler tarafından özel bir hizmetten alınır ve başka şeylere, kağıtlara vb. dönüştürülür. Ayrıca birçok muhteşem tapınak ve Japonya'daki pitoresk parklar. Bu nedenle tatilinizi geçirmek için Japonya en iyi seçenek olacaktır.

Japonya'ya gelmeden önce konaklamayı düşünün bir>. Genellikle Yükselen Güneş Ülkesindeki odalar ve daireler diğer ülkelerdekiyle aynı değildir. Ucuz evler ahşaptan yapılır ve pirinç kağıdı ile kaplanır ve oda veya dairenin boyutu çok küçük olacaktır, ancak bu ülkede çok rahat kabul edilen bu tür yaşam alanlarıdır.

Düşünmeyen bir Japonla tanışmak çok nadirdir evinin içi hakkında, bu yüzden ucuz ve hoş döşenmiş bir oda bulmak sizin için zor olmayacak.

Sağlığınız yararına vakit geçirmek için Rikuchu Kaigan, Ise Shima ve diğerleri. Ayrıca farklı ülkelerden birçok turistin görmeye geldiği Fuji Dağı'nı da atlamayın. Böyle muhteşem bir ülkeye vardığınızda, neler olduğunu anlamayabilirsiniz.

İçerideki insan kalabalığı Güzel giyimli kimonolar önünüzden geçecek, yiyecek ve eğlencenin olduğu bir sürü tezgah gördüğünüzde şaşıracaksınız - bunlar havai fişeklerin atıldığı, insanların ulusal yemek yediği ve ödüllü çeşitli oyunlar oynadığı festivallerdir. Genellikle yılda 1-2 kez veya daha fazla yapılırlar. Japonya'da ulusal yemekler bazı insanların düşündüğü kadar kötü değil.

Japon ve Çinlilerin yiyebilecekleri her şeyi yediklerini düşünürdük ama öyle değil. Japonlar gelenekleri, aile gelenekleri konusunda çok dikkatlidir ve ayrıca ramen, suşi ve rulolar, sashimi, zoni, tempura, sukiyaki ve diğerleri gibi lezzetli geleneksel yemekleri severler. Ayrıca mükemmel yaptıkları tatlıları da severler. Onları mağazalarda bulmanız zor olmayacak, çok fazla tatlı var ve popülerler.

Bu makaleden, Japonya'nın gerçekte ne olduğunu öğrendiniz. Bu ülkeye yapılacak bir gezi unutulmaz olacak, sanatçılara ve yazarlara ilham verecek. Plajlar, parklar, tapınaklar ve festivaller her ziyaretçiye hitap edecek ve temiz hava size Fuji Dağı'nı fethetmeniz için ilham verecek. Bu nedenle birçok insan Japonya'nın çok güzel ve güzel olduğunu düşünüyor.