Loading icon

Dzienniki Brighton Beach - najpiękniejszego kurortu w Wielkiej Brytanii

Dzienniki Brighton Beach - najpiękniejszego kurortu w Wielkiej Brytanii

Niekończąca się promenada pełna rozrywek, tradycyjnych ryb z frytkami, mnóstwa sklepów ze specjałami vintage – zaledwie godzinę drogi od Londynu i jesteś w najbardziej kolorowym mieście Wielkiej Brytanii .

Godzinę jazdy samochodem z Londynu jest nadmorskie miasto Brighton, które przypomina tęczową wyspę wśród eleganckich miast wiktoriańskich.

Oprócz muzeów, galerii i pawilonów królewskich znajdują się tu puby uważane za najlepsze w królestwie, piękne nabrzeże, malownicze lokalne sklepy i tętniące życiem nocne życie. Pozbądź się uprzedzeń, że w turystycznym mieście panuje zgiełk. Po prostu ciesz się atmosferą.

Chociaż Brighton jest kurortem, plaża nie jest piaszczysta i miękka, ale kamienista, a woda morska jest bardzo zimna nawet latem.

W Boże Narodzenie tradycyjna kąpiel w lodowatej wodzie morskiej jest trzymany. Angielscy panowie wskakują do wody przebrani za Świętego Mikołaja. Ale nawet jeśli odmówisz kąpieli w morzu zimą, możesz cieszyć się słoną bryzą i nawoływaniem mew mieszkających w mieście o każdej porze roku.

< img src="/blog/uploads/20220423/picture-4_dyqRXL.jpg" data-image="picture-4_dyqRXL.jpg">

Piknik na plaży po angielsku jest prosty i skromny. Chwyć bochenek chleba, kilka brytyjskich serów i kiełbasek oraz ciepły koc, jeśli odwiedzasz Brighton zimą. Wzdłuż promenady znajdują się lodziarnie otwarte przez cały rok.

< p data-ctag="figure">

I nie zapomnij o Candy Rock. Te tradycyjne lokalne słodycze są twarde jak skała, ale niesamowicie smaczne. Nigdzie na świecie nie ma podobnych słodyczy.

Najlepszy sposób na kupowanie tanich lotów