Loading icon

Brighton Beach Günlükleri - İngiltere'nin en güzel tatil beldesi

Brighton Beach Günlükleri - İngiltere'nin en güzel tatil beldesi

Eğlence, geleneksel balık ve patates kızartması, çok sayıda özel vintage dükkanla dolu sonsuz gezinti yolu - Londra'dan sadece bir saat ve Birleşik Krallık'ın en renkli şehrindesiniz. .

Bir gökkuşağı adası gibi olan sahil kasabası Brighton, Londra'dan bir saatlik sürüş mesafesindedir. ilk Viktorya dönemi kasabaları arasında.

Müzelere, galerilere ve kraliyet pavyonlarına ek olarak, krallığın en iyileri olarak kabul edilen barlar, güzel bir sahil, pitoresk yerel mağazalar ve canlı bir gece hayatı vardır. Turistik bir şehrin her şeyin koşuşturmacadan ibaret olduğu önyargısından kurtulun. Sadece atmosferin tadını çıkarın.

Brighton bir tatil beldesi olmasına rağmen, plaj kumlu ve yumuşak değil, kayalıktır ve deniz suyu yazın bile çok soğuktur.

Noel'de buzlu deniz suyunda geleneksel bir banyo yapılır. tutulmuş. İngiliz beyler Noel Baba kılığında suya atlarlar. Ancak kışın denize girmeyi reddetseniz bile yılın herhangi bir zamanında tuzlu esintinin ve şehirde yaşayan martıların seslerinin tadını çıkarabilirsiniz.

< img src="/blog/uploads/20220423/picture-4_dyqRXL.jpg" data-image="picture-4_dyqRXL.jpg">

Plajda İngilizce piknik yapmak basit ve mütevazıdır. Brighton'ı kışın ziyaret ediyorsanız bir somun ekmek, biraz İngiliz peynirleri ve sosisleri ve sıcak bir battaniye alın. Gezinti yolu boyunca tüm yıl boyunca açık olan dondurma büfeleri bulunmaktadır.

< p data-ctag="figure">

Candy Rock'ı da unutmayın. Bu geleneksel yerel tatlılar kaya gibi sert ama inanılmaz lezzetli. Dünyanın hiçbir yerinde böyle tatlı yok.

Ucuz uçak bileti almanın en iyi yolu