Loading icon

Pattaya'daki Hakikat Tapınağı

Pattaya'daki Hakikat Tapınağı

Doğu dini, hayal gücünü hayrete düşüren birçok muhteşem tapınağa sahiptir. Ancak hiçbiri Hakikat Tapınağı ile karşılaştırılamaz.

Mimari ve dini yaratım, diğer analoglardan temel olarak farklıdır; turistler.

Biraz tarih

Gizem atmosferine ve antik görünümüne rağmen, tapınak nispeten yakın zamanda inşa edildi - 1981'de. ve en popüler mimari anıt.

Bina tek bir çivi kullanılmadan inşa edildiğinden, yapının sürekli restorasyona ihtiyacı olacaktır - bu ana özelliklerden biridir. Yaratılış fikrinin kurucusu, Lek Viryapan adında saygın ve varlıklı bir adamdı. Tüm dünyanın anavatanının büyük geleneklerini bilmesi gerektiğine karar verdi. Lek'e, ölüm gününün tam olarak Hakikat Tapınağı'nın inşaatı tamamlandığında geleceği bildirildi.

Bu konuda milyoner sürekli olarak son rötuşları erteler. Bu nedenle hemen hemen her ay tapınak onarılır veya bina süslenir.
Başlangıçta türbe bir tür müzeydi.

Fakat zihinsel atmosfer cemaatçileri büyüledi ve dualarını cennete kaldırdılar. O zamandan beri, mimari anıt gerçek bir Tapınak haline geldi.

Gerçeğin Kutsal Alanı hakkında dikkate değer olan nedir?

Mimari anıt şaşırtıcı bir şekilde bir yerde bulunuyor. pitoresk yer. Altını dalgaların okşadığı bir kayanın üzerinde bulunur. Burada bulunan turistler, başka hiçbir yerde bulunamayacak kadar etkileyici bir manzaraya sahipler.

Tapınağın kendisi bir meraktır - insanların ve görünmeyen hayvanların gözlerini açan oymalarla süslenmiş özel bir tür ahşaptan yapılmıştır. Tapınağa ilk adımı atan kişi hemen başka bir dünyaya dalar. Turistlere her yerde ahşap giydirilmiş Buda heykelleri ve efsanevi tanrılar eşlik ediyor. Tapınak Tayland kültürünün tarihini anlatır, gizli sırları ve ifşaları paylaşır.

Tayland'dayken Kutsal Alanı neden ziyaret etmelisiniz:

- kendinizi tek bir çivi kullanılmadan yapılmış dünyanın en yüksek binasında bulma fırsatı;
- doğu topraklarının kültürünü yansıtan muhteşem bir atmosfer;


- eğlenme fırsatı tapınağın güzellikleri ve kesinlikle gerçekleşecek arzuların yerine getirilmesini isteyin;
- "Büyük Şehirde Aşk-2" filminin çekim bölümleri burada yapıldı.

< a href="https://foxiepass.com/tr/thailand/pattaya">Pattaya'da turistik geziler