Loading icon

Jak spać w samolocie

Nadchodzi lot. Czas spędzony w samolocie może być używany do snu. Co należy zrobić, aby reszta zakończyła się?

rzeczy do zrobienia podczas lotu

Lot lot jest inny. Jeśli latasz przez 40 minut, to nie ma dużo czasu wolnego: przymocowaliśmy pasy bezpieczeństwa, wystrzeliliśmy, podziwialiśmy piękno miast i wiosek migających poniżej, mieliśmy przekąskę, pasy i lądowanie. Ale jeśli podróż jest długa, a lot jest transkontynentalny, musisz znaleźć coś do zrobienia. Na przykład, aby przeczytać książkę, którą planujesz odbyć od dłuższego czasu, ale nie znalazłeś na to wystarczająco dużo czasu. Obejrzyj film pobrany na tablet (filmy transmitowane na pokładzie mogą nie zawsze pasować do Twojego gustu). I możesz spać.

śpij po drodze

Latając, możesz zyskać siłę, zrelaksować się po pracowitym dniu w drodze lub przygotować się na pierwszy aktywny dzień na miejscu. Zdolność do natychmiastowego zasypiania w dowolnym miejscu i na dowolnej pozycji można nauczyć się od Japończyków. Z reguły samolot wciąż wychodzi z pasa startowego, a oni już kłaniają głowy i drzemka z szacunkiem.

Staraj się być tak wygodny, jak to możliwe na krześle. Jednocześnie dbaj o innych pasażerów. Nie leżajcie zbyt daleko, jest mało prawdopodobne, aby osoby siedzące za tobą polubią. To samo dotyczy głowicy pochylonej na ramieniu innych podróżników. Nie doceni twojego chrapania.

sit Sit przez okno

Jeśli chcesz, aby nikt ci nie przeszkadzał i nie jesteś przeszkodą, to kup bilet za miejsce przy oknie. Możesz oprzeć głowę o iluminę i drzemać, nie przeszkadzając nikogo. Nikt nie będzie zawracał sobie głowy próbą dotarcia do przejścia. Z reguły koszt takiego przepustki pokładowej jest nieco wyższy niż w przypadku innych miejsc. Ale warto.

Jeśli masz pecha i siedzisz na środku lub na przejściu, a następnie przechylenie stół i włóż głowę. Więc możesz spać bez obawy, że spadnie na sąsiadów.

Wybierz Loty nocne

Jeśli chcesz zrelaksować się podczas lotu, lej w nocy. Większość ludzi w kabinie zasypi. Nikt nie będzie chodzić po samolocie, zadawać pytania, kopać w tył.
To samo dotyczy porannych lotów. Aby go złapać, musisz wstać w nocy i przybyć na lotnisko. Podczas lądowania wszyscy pasażerowie są już zmęczeni i zasypiają z przyjemnością, gdy tylko zabiorą miejsca.

fly w połowie tygodnia

Statystyki pokazują, że najmniej załadowane loty odbywają się w środy i czwartki. Dzięki temu częściej latamy przy braku sąsiadów. W takim przypadku możesz wygodnie usiąść na krześle, w pełni rozkładając tył.

Unikaj Napoje gazowane i kawa

Kawa i inne napoje energetyczne sprawiają, że nie zaskoczą. A napoje gazowane mają wpływ na nerki, mają efekt moczopędny. Ciągłe bieganie do toalety podczas lotu wyczerpuje się nie tylko ciebie, ale także wokół ciebie. Jeśli nie siedzisz w pobliżu przejścia, będziesz musiał poprosić sąsiadów, aby cię przepuścili.

zużycie Wygodne ubrania na podróż

O wiele bardziej wygodnie jest spać, gdy ubrania nie ograniczają ruchu, pasek nie ściska żołądka, a buty pozwalają nogom odpocząć.
Nie zapomnij nosić swetra w bagażu podręcznym . Nawet jeśli pogoda jest ciepła, w samolocie może być chłodno. Nawiasem mówiąc, nie wszystkie linie lotnicze oferują pasażerom ciepłe i przytulne koce. Jeśli jesteś pokryty swetrem, umieść na nim przymocowany pasek. Więc stewardess zobaczy, że wszystko jest w porządku i nie obudzi cię ponownie.

Put Twój telefon w trybie samolotu

W samolocie nie możesz korzystać z Internetu lub zadzwonić do krewnych. To zakłóca działanie cienkich instrumentów pokładowych. Więc muzyka snu i rzeczy należy pobrać z wyprzedzeniem. Aby nie denerwować sąsiadów blaskiem ekranu, zmniejsz jasność. Nie zapomnij zabrać ze sobą słuchawek. W przeciwnym razie nie będziesz mógł cieszyć się filmem ani muzyką.

weź nadmuchiwana poduszka

Istnieje wiele rozmiarów i kształtów.

Możesz wybrać tylko według doświadczenia. Ważne jest, aby taka poduszka wspierała szyję i głowę. A opaski Pomaga wielu ludziom zasnąć.