Loading icon

Uçakta Nasıl Uyur

Bir uçuş geliyor. Uçakta harcanan zaman uyku için kullanılabilir. Gerisini tamamlamak için ne yapılması gerekiyor?

Bir uçuşta yapılacak şeyler

uçuş farklıdır. 40 dakika boyunca uçarsanız, o zaman çok fazla zaman yoktur: emniyet kemerlerimizi tutturduk, havalandık, aşağıda yanıp sönen şehirlerin ve köylerin güzelliklerine hayran kaldık, atıştırmalık, tekrar kemerler ve iniş yaptık. Ancak yolculuk uzunsa ve uçuş kozalak ise, yapacak bir şeyler bulmanız gerekir. Örneğin, uzun zamandır almayı planladığınız bir kitabı okumak için, ancak bunun için yeterli zaman bulamadım. Tablete indirilen bir filmi izleyin (gemide yayınlanan filmler her zaman zevkinize uygun olmayabilir). Ve uyuyabilirsin.

Yolda uyku >

Uçarak, güç kazanabilir, yolda yoğun bir günden sonra rahatlayabilir veya yerinde ilk aktif güne hazırlanabilirsiniz. Her yerde ve herhangi bir pozisyonda anında uykuya dalma yeteneği Japonlardan öğrenilebilir. Kural olarak, uçak hala pistten ayrılıyor ve zaten başlarını ve uyuşuklarını saygıyla eğiyorlar. -A-plan12_icooqx.jpg ">

Sandalyenizde mümkün olduğunca rahat olmaya çalışın. Aynı zamanda, diğer yolcularla ilgilenin. Koltuğu çok ileri yaslamayın, arkanızda oturanların hoşuna gitmesi pek olası değildir. Aynı şey diğer gezginin omzuna eğilmiş kafa için de geçerlidir. Horlamanı takdir etmeyecek.

sit Pencereden

Kimsenin sizi rahatsız etmesini istemiyorsanız ve bir engel değilseniz, Bir bilet satın alın Pencereden bir koltuk için. Başınızı porthole'ye yaslayabilir ve kimseyi rahatsız etmeden Doze olabilirsiniz. Koridora gitmeye çalışırken kimse seni rahatsız etmeyecek. Kural olarak, böyle bir yatılı geçişin maliyeti diğer yerlerden biraz daha yüksektir. Ama buna değer.